В нашому закладі відбулося Свято для бійців АТО та їх сімей

 21 січня 2018 року в ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» пройшла святкова зустріч,

організована представниками волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині» на чолі з  Коньком Василем  Вікторовичем. До нас завітало близько 400 діток, батьки яких проходять службу у зоні АТО або є ветеранами АТО. Були гості з Тернопільської, Львівської та Рівненської областей.

Розпочалося свято традиційно з молитви, яку всі присутні промовили разом з отцем Олегом Шкобатюком та отцем Павлом. В привітальному слові отець Олег Шкобатюк наголосив: «Зібралися ми в залі подібно до того, як збираються на Святвечір за столом, об’єднує нас всіх коляда. Радіємо і бачимо тих, хто є в залі, згадуємо тих, хто радіє на небі, будемо підтримувати, шанувати і любити ближнього свого».

В привітальному слові міський голова Сергій Віталійович Надал підкреслив символічність даного заходу, який проходив напередодні Дня Соборності України, подякував волонтерам, директору ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» Цьоху Володимиру Ігоровичу, всім присутнім, пообіцяв волонтерам підтримку і допомогу і в подальшому.

У своєму виступі Конько Василь Вікторович сказав, що радіє з того, що в нас є стержень українського козака. Побажав присутнім здоров’я, мирного неба. Теплим словом згадав і жінок, які служать на Сході, зокрема, медичну сестру Вікторію Фетісову.

Теплими щирими оплесками зустрів зал виступ нашої гості з м. Рівне, Людини з Великої літери, яка з перших днів підтримує наших бійців на передовій – авторки і виконавиці власних творів Христини Панасюк. Всі пісні цієї тендітної жінки, які пролунали в залі, присвячені нашим захисникам, їх рідним, любові до нашої неньки України.

Гучними оплесками підтримував зал і виступ ветерана кількох воєн,  волонтера Романа Латецького, який виконав авторські пісні.

Для присутніх діток учні 10 класу Тернопільської загальноосвітньої школи №7 показали новорічну виставу, присвячену Святому Миколаю.

Наші учні, які здобувають професію «Кухар. Пекар. Офіціант», під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів приготували для всіх присутніх у нашій їдальні смачний святковий обід.

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі