Засідання педагогічної ради Центру 24.01.18

     24 січня 2018р. у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулося планове засідання педагогічної ради.

    Заступник директора з НР Константинів О.М. довела до відома присутніх інформацію про виконання навчальних планів та програм.

   Голови методичних комісій прозвітували про підсумки навчально-виховної роботи з предметів та професій методичної комісії за І семестр.

   Методист закладу Полиняк О.В. зробила загальний аналіз стану викладання загальноосвітньої, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок у І семестрі  2017-2018 н.р. Заступником директора з НВР Шумкою Л.В., заступником директора з НР Константинів О.М., методистом  Полиняк О.В., старшими майстрами Петрунівим П.Г. та Диченко О.М. було відвідано уроки, вивчено стан ведення документації, проаналізовано навчально-матеріальну базу викладання. Завдяки цьому комісія отримала необхідну інформацію про систему роботи педагогів та організацію ними навчально-виховного процесу. Особлива увага зверталася на такі аспекти діяльності: дотримання інструктивно-методичних та програмних рекомендацій щодо вивчення навчальних дисциплін, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням рівня їхніх навчальних можливостей; ведення начально-методичної документації; науково-теоретичний рівень викладання предметів.

   Прозвітував  про проходження учнями Центру виробничої практики та виробнича діяльність старший майстер Петрунів П.Г.

     В різному виступив директор закладу Цьох В.І. та заступник директора з НВР Шумка Л.В.

    Всі виступи, як зазвичай, доповнювались комп’ютерними презентаціями.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі