Звіт-концерт «Україна понад усе»

  6 березня 2018 року в актовій залі навчального закладу відбувся звіт-концерт під гаслом «Україна понад усе».

Звітній концерт присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921рр. Чари української пісні, як авторської так і народної, пробуджували український дух і гордість за свою Батьківщину.

Цікава концертна програма була пронизана патріотичною тематикою, з особливою душевною творчою відвертістю виконаний новий музичний матеріал, через який молодь передає свою громадянську позицію, своє співпереживання за долю України.

Аматорські колективи Центру представили на конкурс широку жанрову мистецьку палітру – музичну, танцювальну, інструментальну.

Читці Петрик Вікторія, Сотник Софія та Савіцький Назар зачитали пролог «Україна понад усе». Відкрив концерт народний  художній жіночий хор учнів та педагогів закладу (солісти Марія Машталер, Неля Кацюбка) урочистим, патріотичним твором «Дума про землю». На високому професійному рівні виступили художній вокальний ансамбль «Дивограй», вокальний дует у складі Віти Сироїжко та Марії Навроцької, солісти Ольга Галушка, Андрій Ткач, Наталія Васусь, Оксана Красачинська, Марія Навроцька. Зворушливо читали художні твори Анастасія Солтис та Марія Трач.

Багата цьогоріч і танцювальна програма. Окрасою її стали танцювальні номери у виконанні дуетів Уляни Присяжної та Марії Телеги, сестер Марії та Насті Трач. Не залишила байдужими глядачів і патріотична хореографічна композиція, виконана учнями групи №10.

Ансамбль народної музики майстерно виконав попурі польок.

Підсилювала враження відеопрезентація визначних місць рідного краю та України.

Журі відзначило цікаву та змістовну концертну програму, високу активність та виконавський рівень молоді та художніх керівників Центру, які  гідно представили свій навчальний заклад, а глядачі свою вдячність виразили гучними аплодисментами.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі