Співпраця з компанією BEAUTY LAND TERNOPIL

 Продовжується співпраця педагогів та учнів з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» і представників компанії «JNOWA Professiоnal»

  Компанія BEAUTY LAND TERNOPIL протягом січня-лютого 2018 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» провела ряд семінарів за участю представників компанії «JNOWA Professiоnal».

Захід організовано майстром виробничого навчання Гефко Оленою Романівною для учнів групи №20, що навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник».

Технологи компанії Зоряна Кофтун, Людмила Артисюк та Лілія Гнатів продовжили знайомство присутніх з новою лінією професійних продуктів JNOWA Professinal та провели майстер-класи з використанням продуктів компанії: «Мистецтво блонду», «Фарбування сивини», «Виконання класичної хімічної завивки», «Зміна кольору», «Висвітлення на кілька тонів».

Учням групи №20, які є активними учасниками семінарів, вручили сертифікати про те, що вони пройшли  навчаючі семінари, набуті знання майбутні спеціалісти застосовуватимуть у практичній діяльності.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі