ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Електрозварник ручного зварювання”

29 березня 2018 року на базі нашого закладу відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії “Електрозварник ручного зварювання”, в якому взяли участь представники 11 навчальних закладів Тернопільської області.

  Під час урочистого відкриття конкурсу до присутніх з привітальним словом звернулися голова оргкомітету, начальник відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Степанівна Моравська; директор ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Володимир Ігорович Цьох; заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Олена Федорівна Іваськів; голова журі, завідуючий кафедрою технології обладнання зварювального виробництва, доктор технічних наук, професор ТНТУ ім. І. Пулюя Микола Іванович Підгурський. Вони побажали учасникам та їх наставникам здоров'я, творчості, наснаги і щоб обрана професія завжди приносила задоволення, бо вона є однією з найбільш затребуваних на ринку праці.

Поки учасники виконували тестові завдання з професійно-теоретичної підготовки на комп'ютерах, їх наставники та члени журі мали можливість познайомитись з кабінетами, лабораторіями та майстернями навчального закладу.

Перед виконаннями практичного туру завдань інженером з ОП ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Яблунівською А.С. було проведено інструктаж з правил охорони праці.

Заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області Олена Федорівна Іваськів ознайомила присутніх з практичним завданням конкурсу та з обладнанням зварювальних постів.

Супроводжуючі, члени оргкомітету, журі та всі бажаючі мали можливість спостерігати за практичним виконанням завдання на екрані телевізора, на який проводилася пряма трансляція виконання учнями роботи.

Детально оглянувши всі зварені елементи та проаналізувавши результати тестових завдань, журі було визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії “Електрозварник ручного зварювання”. Дипломом першого ступеня нагороджено учня групи №33 ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Воробця Віталія Васильовича (майстер виробничого навчання Борук Ярослав Миколайович). Дипломом Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя нагороджено директора ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Володимира Ігоровича Цьоха за навчально-матеріальне забезпечення та організацію ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії “Електрозварник ручного зварювання”, грамотою за належну теоретичну підготовку учня нагороджено викладача ПТП Володимира Михайловича Степника.

Вітаємо переможця, бажаємо здобути перемогу на ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії “Електрозварник ручного зварювання”, який проходитиме у Харкові.

Закінчити хочеться словами, якими до присутніх зверталися наші учасники художньої самодіяльності:

Хто професію електрозварника обирає,
Той без роботи ніколи не буває,
Щоб будинок обгородити, балкони закріпити...
Всюди без електрозварника, як не крути,
І ні туди, і ні сюди.

Бажаємо, щоб ви суперкласними майстрами стали,
Щоб усі пишалися вами,
Щоб у конкурсах перемагали,
Роботу гарну мали, євро і долари заробляли
І за кордон не виїжджали

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі