Смаколики для воїнів АТО

 Активна фаза підготовки до великого християнського свята - Воскресіння Господнього підходить до кінця.

 На завершені багато справ, починаючи від очищення душі під час святої сповіді до банального «великого прибирання» домівок та приготування різних смаколиків для святкового столу.

Важливо, в цей благодатний час не загубитися у рутині буднів, різних особистих справ, а віддати належне тим, хто цього найбільше заслуговує – нашим воїнам-захисникам. Котрі, радість Христового Воскресіння не будуть розділяти у сімейному колі під звуки великодніх дзвонів, а в холодних окопах під свист куль та гул бойових установок. Відрадно, що з великим бажанням до підтримки наших захисників долучилися люди доброї волі, в тому числі і працівники та учні нашого навчального закладу.

У ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» протягом тижня майстри виробничого навчання професій «Пекар. Кухар. Офіціант» та учні цієї професії готували смачні гостинці для бійців АТО. У вікна і двері стукав запах святкової випічки. «Добровольці» кухні виконували свою поважну роботу: хтось місив тісто, хтось розкачував його, хтось готував смачні начинки, хтось саджав уже готові вироби у печі, і всі вони метушились як бджоли у вулику. Вже у п’ятницю всі ці смаколики, виготовлені дбайливими руками, зможуть скуштувати наші бійці на передовій.

До Великодня залишились лічені дні. Сподіваємось, наші герої відчують нашу вдячність, тепло і турботу, адже у такій єдності ми здобудемо перемогу!

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі