Засідання обласної методичної секції викладачів економічних дисциплін

 25 квітня 2018 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулось засідання обласної методичної секції викладачів економічних дисциплін

 Директор Цьох В.І. ознайомив  учасників засідання з  історією створення, перспективами розвитку закладу.

Методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Басарабчук В.Т. у вступному слові повідомив про зміни в законодавстві профтехосвіти, довів до відома результати ІІ етапу олімпіад з загальноосвітніх предметів закладів ПТНЗ області.

Родзинкою заходу став  відкритий захід на тему: “Панна економіка”, який підготувала і провела викладач економічних дисциплін ДНЗ “Тернопільський ЦПТО” Гонта Л.В. Мета: розвивати всебічний інтелект учнів, їх пізнавальні здібності, ерудицію, а також процес мислення учнів. Сприяти максимальному розвитку розумових здібностей учнів. Поширювати кругозір учасників гри. Спонукати до самоосвіти, самовдосконалення та самореалізації.

Учасниці показували свої знання, вміння і навички у п’яти конкурсних змаганнях: «Візитка», «Ходяча енциклопедія», «Гроші», «Правда чи ні», «Ситуаційне дерево».

Перемогу у номінації  «Панна практичність» одержала учениця групи 20 Сотник Софія, у номінації «Панна ощадливість» одержала учениця групи 26 Делитканич Ніла, у номінації  «Панна винахідливість » — учениця групи 26 Середа Лілія, у номінації «Панна глядацьких симпатій» — учениця групи  22 Трач Анастасія.

Корону переможця та звання «Панна економіка» отримала учениця групи  21 Стельмах Анастасія.

Далі засідання проходило відповідно до плану роботи.

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі