Участь у першому обласному форумі професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра»

29 травня 2018 року у ТРЦ «Подоляни»  пройшов  перший обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра».

 

Участь у заході взяли 23 заклади професійної освіти Тернопільщщини, серед яких і ДНЗ "Тернопільський центр професійно-технічної освіти".

На форум були запрошені учні шкіл та представники бізнесу області. Форум передбачав  дискусійні панелі, на яких презентували свої професії, продукцію, вміння та роботу загалом.

Під час огляду стендів нашого закладу кожен міг ознайомитися з навчально-практичною базою й побачити на чому навчаються та як навчаються учні ДНЗ "Тернопільський ЦПТО". Увазі присутніх було запропоновано ряд майстер-класів, які проводили учні з професій "Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр"; "Кухар. Пекар. Офіціант"; "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кравець. Закрійник"; "Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник".  Крім того, всі бажаючі мали можливість спробувати кондитерські вироби, приготовлені учнями та майстрами з професії " Кухар. Пекар. Офіціант " та отримати рекламні матеріали про заклад.

Не обійшовся без  наших учнів - учасників художньої  самодіяльності  і  святковий концерт, на якому виступили  народний художній вокальний ансамбль "Дивограй" та солістка Наталя Васусь.

Мета і задання форуму – привернути увагу до проблем профтехосвіти державних органів влади, місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадянського суспільства; проінформувати молодь про можливості професійної освіти області, про актуальні та перспективні професії, надати фахові консультації щодо питань здобуття професійної освіти; навести комунікації між роботодавцями області та закладами професійної освіти та підняти імідж і престиж якісної конкурентоздатної професійної освіти.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі