Звіт директора ДНЗ “Тернопільський центр професійно-технічної освіти”

«14» червня 2018 року у ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбулися збори трудового колективу

на яких було заслухано звіт директора ДНЗ “Тернопільський центр професійно-технічної освіти” Цьоха В.І. про результати роботи за 2017-2018 н.р.

Розпочала збори Диченко О.М., старший майстер, яка зачитала лист-подяку директору Центру Цьоху В.І. від кир Василія Семенюка, архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, за вагомий внесок та підтримку в організації та проведенні «Хресної Дороги вулицями Тернополя».

Далі колектив заслухав звіт директора ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьоха Володимира Ігоровича, в якому він проаналізував свою діяльність в 2017-2018 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів Центру.

Цьох В.І. проінформував про:

— виконання регіонального замовлення;

— рівень професійності педагогічних кадрів;

— навчально-методичну роботу;

— виробничу діяльність учнів;

— виховну роботу;

— благодійну та волонтерську діяльність;

— ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;

— фінансово-господарську діяльність навчального закладу;

— охорону праці.

Далі слово взяли працівники закладу:

Машталер М.А. – художній керівник, яка подякувала Володимиру Ігоровичу за сумлінну працю на посаді директора Центру, відзначила його лідерські риси та висловила слова вдячності за активну підтримку художньої самодіяльності.

Кацюбка Н.О., завідуюча гуртожитком, відзначила діяльність директора, як дбайливого господаря, подякувала за підтримку та створення комфортних умов для роботи, навчання та проживання в гуртожитку.

Пясечна О.З., викладач, голова методичної комісії професії «Кухар. Пекар. Офіціант», подякувала за доброзичливе ставлення, толерантність, активне сприяння у формуванні матеріальної бази професії.

Віблий О.В., викладач, відзначив активність Володимира Ігоровича у різноманітних благодійних акціях та тісну багаторічну співпрацю з волонтерами АТО.

Мицько Б.М., практичний психолог Центру, акцентувала увагу на професіоналізмі директора, який вміло прогнозує результати педагогічної системи, застосовує новітні засоби впливу, аналізує та критично оцінює діяльність педагогічного колективу, визначає стратегію розвитку закладу, дбає про сприятливий мікроклімат у колективі.

Когут Н.О., викладач, виокремила широкий спектр професійних компетенцій Володимира Ігоровича та висловила слова подяки за те, що директор щиро вболіває за колектив та за кожного зокрема.

Кислюк М.Й., майстер в/н, подякувала директору за мудре і злагоджене керівництво навчальним закладом.

Голова зборів Батюк О.З. відзначив заслуги директора зі створення матеріально-технічної бази навчального закладу і запропонував клопотати перед управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради про преміювання Цьоха В.І.

Трудовий колектив одноголосно під час голосування вирішив роботу директора ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьоха В.І. за 2017-2018 н.р. вважати задовільною і клопотати перед управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради про його преміювання.

Голова зборів трудового колективу Батюк О.З. ознайомив всіх присутніх із планом перспективного розвитку державного навчального закладу «Тернопільський центр професійно-технічної освіти».

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі