Дзвенить дзвінок останній

27 червня 2018 року в ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбулись урочисті заходи з нагоди свята, в якому поєднались смуток розлуки та радість зустрічі з майбутнім – випускний груп третього курсу.

Розпочалася урочиста лінійка із винесення державної символіки та звучання Державного гімну .

 

Привітали гучними оплесками випускників груп: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» (група 30, керівник – Бурило О.І.),  «Кухар. Пекар. Офіціант » (група 31, керівники – Матуньо Г.П., Цаволик Н.М.),  «Слюсар з ремонту автомобілів. Електрозварник ручного зварювання» (група 32, керівники – Степник В.М., Масляк І.В.), «Слюсар з ремонту автомобілів. Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів категорії «В»» (група 33, керівник – Борук Я.М.), «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр» (група 34, керівник – Явний В.І.), «Кравець. Закрійник» (група 35, керівник – Кляштофорська М.В.), «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (група 36, керівники – Гонта Л.В., Грицик О.З.).

 З привітальним словом до випускників звернувся директор Центру Цьох В.І. Володимир Ігорович подякував батькам та побажав всім випускникам добра, світлого майбутнього, успіхів у подальшому навчанні та працевлаштуванні.

Отець Іван Козій – настоятель храму Святого Івана Богослова – звернувся із напутнім словом до всіх учнів. В подяку Богові знесли педагоги, учні та батьки молитву за успішне завершення навчального року. 

Директор фабрики «Мода -Текс» Темуралай Мурат привітав із завершенням навчального року та відзначив високий професіоналізм випускників ДНЗ «Тернопільський ЦПТО». Також перед учнями-випускниками виступили представники 4 гвардійської бригади та пивоварні «Опілля» (мати учня групи 13 Трохимчук Антоніна Василівна).

Класний керівник групи №36 Гонта Л.В. привітала випускників та побажала щирої любові і міцної дружби, завжди пам'ятати роки, проведені разом у навчальному закладі. Слова подяки викладачам, вихователям, художнім керівникам, майстрам в/н та адміністрації Центру линули з уст випускниці Онищук Олени, яка крім хороших результатів у навчанні зачаровувала всіх своїм прекрасним голосом.  З щирими  словам подяки та побажання щасливої долі до присутніх звернулася мама учня групи 33 Козак Уляна Петрівна.

Дирекція та педагогічний колектив ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» оголосив подяки батькам за добре виховання дитини та співпрацю у підготовці висококваліфікованого робітника на благо держави Україна.

Останній дзвінок – це свято училищного урожаю, адже за рік вихованці Центру мають багато досягнень. Ними були підкорені вершини у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Грамотами нагородженні учасники художньої самодіяльності, переможці олімпіад і конкурсів, спортсмени Центру. Учням за успішне закінчення тренінгу «Декоративне опорядження фасадів з використанням матеріалів ТМ Ceresit та технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» вручили сертифікати.

Заступник директора з НВР Шумка Л. В. зачитала наказ «Про закінчення навчання». Випускникам, які показали кращі результати  вручили дипломи з відзнакою.

Позитивні емоції та хороший настрій усім присутнім дарували учасники художньої самодіяльності.

 Завершилися урочистості вальсом випускників.

В добру путь, випускники 2018 року! Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.

Хай вам щастить!!!!! Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.


Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі