День знань 2018

Мелодія дзвінка традиційно зібрала на урочистій лінійці у ДНЗ «Тернопільській ЦПТО» учнів, педагогів, духовенство, шановних гостей.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього розпочинається незвіданий і цікавий шлях до пізнання, до звершень, до самостійного життя…

День знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного  — подія актуальна і урочиста.

Відкрила свято в.о. директора ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» Константинів О.М. Свій виступ вона розпочала з теплих, щирих, хвилюючих слів привітання учнівській молоді, батькам, колегам, гостям свята.

За доброю християнською традицією, першовересневі урочистості у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» розпочались молитвою-проханням Господнього благословення на добру справу, початок нового, п’ятдесят другого навчального року. Слова вітання линули з уст духовного наставника педагогів та учнів - отця-декана Івана Козія - настоятеля храму Святого Івана Богослова.

Викладач Пашковська Зоряна Романівна звернулася з привітальним словом до учнів та педагогів Центру. Активні учасники конкурсів, громадського життя Центру нагороджені грамотами та дипломами.

Всі присутні вшанували пам'ять полеглих борців хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели Героям Небесної Сотні та каплички.

У новому навчальному році хочемо побажати усім учням Центру цікавих уроків, викладачам і майстрам - натхнення, батькам – задоволених посмішок від високих досягнень дітей! А всім українцям чистого мирного неба та впевненості у майбутньому! З Днем Знань! 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі