День відкритих дверей 2018

27 та 28 жовтня 2018 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» відбувся День відкритих дверей.

До нас приїхали майбутні випускники шкіл з батьками, майже з усіх куточків Тернопільщини. Всі гості мали можливість ознайомитись із сучасним навчальним закладом: широким спектром професій, які користуються попитом на ринку праці, матеріально-технічною базою, учнівським гуртожитком, оглянути виставки учнівських робіт, особливостями навчальної діяльності та позаурочної роботи, поласувати запашним чаєм та рум’яними булочками.

В.І.Цьох – директор Центру – розповів про переваги навчання в навчальному закладі та перспективи для наших випускників. Концерт колективів художньої самодіяльності показав, що, крім, професії учнів можуть розвивати свої артистичні здібності.

Викладачами та майстрами виробничого навчання кожної професії було здійснено екскурсії навчальними майстернями, лабораторіями, кабінетами. Для всіх бажаючих було організовано екскурсію по гуртожитку, навчальному корпусу та майстерні.

День відкритих дверей у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» — це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з абітурієнтами. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне учнівське життя і уявити себе частиною великої Центрової родини!

Якщо хочеш стати фахівцем у галузі зв’язку, будівельних технологій, легкої та харчової промисловості, працювати в автосервісі та професійно водити авто, стати кваліфікованим електрозварником, електромонтером чи столяром, тоді наш навчальний заклад створено саме для Тебе!

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі