Підсумки проведення тижня математики, фізики та інформатики

З 03.12. 2018  по 07.12.2018 року в ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

Заходи тижня були спрямовані на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики, фізики та інформатики.

Протягом тижня проведено різноманітні заходи: вікторини, конкурси, інформаційні ребуси.

У понеділок, 03.12.18 всі охочі переглянули учнівські презентації на тему «Комп’ютери майбутнього», які підготували учні: Солтис Анастасія (група №22), Кульчицька Тетяна та Єлісєєва Марія (група №20), Скасків Вікторія та Зозуляк Юлія (група №11) та Гльомба Павло (група №25).

Окрім того, протягом тижня учні прийняли участь у різноманітних конкурсах, що сприяли розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищенню інтелектуального рівня, формували в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках математики, фізики та інформатики. Переможцями конкурсу математичних листівок стали учні:

І місце – Аліскевич Анна (група №30); ІІ місце – Навроцький Назар (група №15) та Войчишин Юля (група №30); ІІІ місцем – Боївка Олег (група №33) та Івануха Мар’яна (група №30).

У конкурсі на кращий інформаційний ребус перемогли: І місце – Кульчицька Тетяна (група №20), ІІ місце – Єлісєєва Марія (група №20), ІІІ місце – Гедима Руслана (група №12).

З метою розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості учнів, вміння працювати у команді та зацікавленість у вивченні фізики та математики для учнів було проведено 06.12.2018 фізичну та математичну вікторини. У фізичній вікторині переможцями стали: І місце – Гук Тетяна (група №31); ІІ місце – Свінтіцька Тетяна (група №20); ІІІ місцем – Гуменна Юлія (група №20). У математичній вікторині переможцями стали: І місце – Стельмах Анастасія (група №31), ІІ місце – Вітяк Назар (група №31), ІІІ місце – Остапчук Роман (група №35) та Чернецький Тарас (група №35).

У четвер, 06.12, учні Центру змагалися у конкурсі фізичних плакатів. Переможцями стали І місце – група №34; ІІ місце – група №35; ІІІ місцем – група №20.

Тиждень математики, фізики та інформатики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі