Всесвітній день водно-болотних угідь.

2 лютого світ щороку відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь

, щоб підкреслити важливість екосистеми водно-болотних угідь у протидії змінам клімату, поглинанні вуглецевих сполук, пом’якшенні впливу посух, зменшенні впливу повеней та штормів.

Викладачами географії та біології ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» було проведено ряд інформаційно-пропагандистських заходів спрямованих на підвищення обізнаності учнів з питань збереження та захисту водно-болотних угідь.

Для учнів перших та третіх курсів було проведено тематичні уроки та інформаційний семінар, на основі інформаційних матеріалів Рамсарського секретаріату. Метою проведення було привернення уваги населення до проблеми охорони водно-болотних угідь, формування у підростаючого покоління уявлення про унікальні цінності водно-болотних угідь, розвиток дбайливого та відповідального ставлення до природи свого краю. Учням наголошено, що водно-болотяні угіддя є природним засобом безпеки у протидії паводкам і посухам.

Питання відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь розглянуто також в межах теми «Вплив діяльності людини на стан біосфери. Збереження біорізноманіття. Охорона біосфери» учнями другого курсу.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі