День відкритих дверей

У неділю 24 березня 2019 року ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» гостинно зустрічав гостей – майбутніх учнів, їхніх батьків, родичів, друзів і просто всіх охочих. У холі Центру були наочно представлені результати педагогічної майстерності колективу та вміння учнів з різних професій; гості могли переглянути відеофільм про навчальний заклад; переглянути мультимедійні презентації професій.

З вітальним словом до гостей звернувся директор ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» Цьох Володимир Ігорович, який розповів про переваги навчання, структуру та основні здобутки навчального закладу.

Після офіційної частини всі присутні, розділившись на окремі групи за інтересами поспілкувались із викладачами та майстрами виробничого навчання у спеціалізованих майстернях та лабораторіях. Таким чином переконались у можливостях Центру готувати фахівців на рівні сучасних вимог у галузі зв’язку, комп’ютерних та будівельних технологій, легкої та харчової промисловості, перукарської та манікюрної справи, працівників автосервісу, професійних водіїв, кваліфікованих електрозварників, електромонтерів та столярів. Враховані у навчальному закладі і культурно-просвітницькі та санітарно-побутові потреби учнів – велика бібліотека, гурти художньої самодіяльності, спортивні секції, просторий спортивний зал, медичний та стоматологічний кабінети, їдальня з демократичними цінами, безкоштовний гуртожиток – все для зручності учнів.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі