День цивільного захисту у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

3 квітня 2019 року у ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» проведено показовий День цивільного захисту – об’єктового тренування,

у якому прийняли участь відповідальні за цивільний захист ПТНЗ Тернопільської області. Всіх присутніх привітала та ознайомила із навчальним закладом заступник із НВР Шумка Л. В. З документацією по об’єктивному тренуванні, нормативно-правовою документацією закладу присутніх ознайомив заступник голови комісії з питань НС Ясельський А.Ф.

Про особливості надання допомоги з підготовки і проведення Днів цивільного захисту присутніх ознайомили начальник НМЦ з питань ЦЗ та ОБЖД полковник служби ЦЗ Грегорович Ю. П., завідувач навчально-методичним кабінетом НМЦ з питань ЦЗ та ОБЖД полковник служби ЦЗ Сагайдак Л. Д. та методист ТКМЦ Даценко М. М.

Тренування пройшло у кілька етапів: «Організація заходів ЦЗ ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» при загрозі виникнення надзвичайної ситуації” (схема оповіщення та зв’язку, інструкція чергового, список керівного складу); приведення в готовність формувань ЦЗ (списки формувань, табелі оснащення та відомості укомплектованості формувань цивільного захисту майном та засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри); порядок виконання заходів плану реагування на НС при загрозі виникнення (надзвичайної ситуації природного характеру; надзвичайної ситуації пов’язаної з розливом небезпечної хімічної речовини; проведенні  спеціальної обробки приміщень). План реагування на НС, відомості наявності матеріальних фондів, засобів та матеріалів для дегазації та санітарної обробки персоналу.

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі