Майстер року – 2019

18 квітня 2019 року у концертній залі ТРЦ “Подоляни”  проходив конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ області з професій перукар, кондитер, офіціант.

 

ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» брав участь у двох номінаціях: з професії «перукар» – майстер в/н Гефко Олена Романівна, а з професії «офіціант» – молодий майстер в\н Патра Ірина Миколаївна.

Учасниці пройшли тестування з теоретичної підготовки.

Олена Романівна виконала конкурсну вечірню зачіску з урахуванням сучасних напрямків моди. Дана зачіска має скульптурну форму,  за напрямком волосся відноситься до концентричного типу. Форма зачіски вертикальна, в якості декору виступають квіти з волосся. При виборі зачіски враховані індивідуальні особливості моделі її зріст, комплектація, манера поведінки. Зачіска виконана з хвоста. Основним елементом виступає валик, який прикрашений скульптурними рельєфами. Також з хвоста виконані квіти, пасма для яких про гофровані з метою досягнення стійкості та об’ємності елементів.

Ірина Михайлівна показала свою майстерність при складанні серветок різними способами та сервіруванні стола для романтичної вечері на двох на тему «Морський бриз»

Однією з переможців конкурсу стала майстер виробничого навчання Гефко Олена Романівна, яку нагородили дипломом другого ступеня, грошовою премією та ручкою. Майстер виробничого навчання Патра Ірина Миколаївна нагороджена дипломом учасника та грошовою премією.

Вітаємо наших майстрів виробничого навчання Олену Романівну і Ірину Миколаївну, бажаємо подальших досягнень на професійній ниві!

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі