Центрові знову в центрі!

Чітка мета – перший крок до будь-якого досягнення
(У. Клемент Стоун)
Приємна новина сколихнула Центр – у нас є переможець! Учень ДНЗ «Тернопільського центру професійно-технічної освіти» Кубах Володимир отримав почесне ІV місце з шести призових на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрогазозварник»! Цьому результату передував напружений конкурсний шлях – юнак отримав перемогу в конкурсі в межах нашого навчального закладу, згодом - в обласному конкурсі, який проходив у Кременці. Завдяки постійному навчанню та професійній практиці на Тернопільському заводі металоконструкцій «Сталь» Володя зумів вдосконалити свої теоретичні та практичні навички. І результат не забарився! Дякуючи злагодженій роботі майстра виробничого навчання Борука Я.М. та викладача професійно-теоретичної підготовки Мелікова П.А., учень впевнено рухається навчальним шляхом. Після перемоги в обласному конкурсі Володя продовжував працювати і навчатись - він зварював пластини у вертикальному положенні напівавтоматом.
Оскільки пандемія продовжує вносити свої корективи у наше життя, Всеукраїнський конкурс проходив у дистанційному форматі, під пильним зором трьох відеокамер, які транслювали роботу учня журі. Відповідальний юнак зумів перебороти своє хвилювання і зосередився на завданні, яке виконав добре!
Ми щиро вітаємо Кубаха Володимира і бажаємо, щоб йому усе вдавалось і надалі, адже єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі