Нашому Центру 55!!!!!!!

Нашому Центру – 55!!!!!!

  Знаєте, що то є таке — «золотий» вік? Це досвід, це впевненість, це реалізованість , це мудрість! А коли  нашому Центру 55? Це як?

Це величезна кількість учнів, які знайшли своє місце у житті, це життєва школа, це люди, які  виховують, рахують, навчають, прибирають, годують… І всі вони люблять дітей, бо без них нам ніяк! І поки до нас йде молодь, ми теж молодіємо! Вони черпають у нас знання, а ми у них — енергію. Такий ось взаємний обмін.

  Так, 26 травня у нас відбулось офіційне свято — ювілей ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти». У закладі урочисто вручили подяки і грамоти ДНЗ «Тернопільський ЦПТО» працівникам Центру. Також, згідно подання дирекції Центру, грамотами Тернопільської ОДА були нагороджені Журавель О.М., Пашковська З.Р., Меліков П. А., Камінська О. М, Мала Т. Є., Гефко О. Р. Відбулось богослужіння за здоров’я усього трудового колективу у храмі. 

  Бажаємо нашому Центру, який для багатьох із нас став вже другим домом, щоб цих 55 було не «вже», а «тільки»! І щоб наші вихованці із гордістю казали своїм дітям : « Я тут вчився! І це моя перша школа Життя!»

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі