Навчальний семінар-практикум для професійних будівельників

    В рамках Всеукраїнського проекту навчальних семінарів 24–25 березня в Тернопільському регіональному навчально-практичному будівельному центрі від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», який діє на базі нашого навчального закладу проведо навчальний семінар-практикум для професійних будівельників.

   Проводив семінар проект-менеджер компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Ростислав Вдовіченко. Підприємцям Тернопільщини розповіли про нові тенденції в будівництві. Подібні заходи планується провести у 26 містах України. Одна з головних цілей — сприяти професійному росту будівельників по всій Україні.

   У 2013 р. компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» запустила масштабний проект з навчання ключових партнерів. За рік у рамках проекту навчання пройшли близько 700 осіб високої і робочої кваліфікації. Вони значно підвищили свій рівень майстерності, дізналися про передові матеріали та технології виконання робіт різної складності. У 2014 році не тільки продовжено розпочату справу, а й розширено географію проведення семінарів і планується збільшення кількості учасників.

 

 

 

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі