Тиждень з професій напряму «Легка промисловість»

   З 4 березня по 7 березня 2014 року в нашому закладі пройшов тиждень з професій напряму «Легка промисловість». Мета заходу – підвищення рівня професійної підготовки учнів за обраною професією, розвитку творчої активності і ініціативи, розвитку інтелекту.

   До програми проведення тижня були включені такі заходи як виставка плакатів та учнівських малюнків у вестибюлі навчального корпусу, виховна година на тему «Догляд за швейними виробами та текстильними матеріалами» та виставка – ярмарка учнівських творчих робіт «Умілі ручки». У рамках проведення тижня професії пройшли майстер-класи: «Розпис на тканині», «Виготовлення штучних квітів з тканини», «Вишивання картини стрічками», підготовлені учнями та студентами закладу під керівництвом педагогічного колективу.

   Зацікавлення викликала виставка творчих учнівських робіт з промислових відходів, які організували студенти групи «Моделювання та конструювання промислових виробів». Центральною подією тижня професії став конкурси професійної майстерності з професії «Кравець; Закрійник», де майже всі завдання, що надавалися конкурсантам – є реальними замовленнями роботодавців. Майбутні фахівці мали можливість продемонструвати теоретичні знання з професії та практичні навички виготовлення прорізної кишені з листочкою з вшивними кінцями.

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі