Тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

З 17.02.14р. по 21.02.14р., відповідно до плану роботи ТЦПТО №1, проходив тиждень професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». На загальній лінійці у понеділок голова методичної комісії Чотарі А.З. ознайомив присутніх з програмою проведення тижня професії.

    Не змінюючи традиціям, на передодні тижня, учні груп професії підготували стіннівки про альтернативні джерела енергії, про світову енергетику, про вітрові та сонячні електростанції, «Володар блискавок: тайни і феномен Ніколи Тесли», «Цікава електрика», з якими можна було ознайомитись у фойє навчального корпусу.

І місце в конкурсі стінгазет здобув учень групи 35 Мельник Дмитро,

ІІ місце – учень групи ТУ-2 Демчишин Олександр,

ІІІ місце поділили учні групи 27 Гуржій Павло, Осадца Богдан, Крисько Максим та учні групи 13 Гудим Андрій, Кучерема Михайло.

   Цікаво пройшов відкритий урок виробничого навчання: Подорож країною «Електромонтажу», на який запросили всіх бажаючих майстер виробничого навчання Грицик Олександра Зіновіївна та учні групи №13. Девізом заняття були слова «Хай буде світло» і лампочки справді загорілися на робочих місцях учнів, які прокладали електропроводку у приміщенні (на монтажних столах з горизонтальною поверхнею). Впродовж уроку в учнів виховувались такі складові майстерності як охайність, сумлінне відношення до справи, любов до професії, технологічна дисципліна. На прикінці уроку були підведенні підсумки та проведене оцінювання роботи учнів на уроці.

   «В здоровому тілі здоровий дух» під таким гаслом пройшли спортивні змагання з стрітболу серед юнаків, які навчаються за даною професією. Переконливу перемогу здобули учні групи 27, які зайняли І командне місце, ІІ місце посіла команда групи 35, ІІІ – команда групи 13 і ІV місце – команда групи ТУ-2.

   Ближче познайомитися з професією електромонтера всі учні закладу могли, переглянувши комп’ютерні презентації у фойє навчального корпусу, які демонструвалися на мультимедійні системі та оглянувши діючу виставку робіт учнів. 20 лютого 2014 року в виробничій майстерні відбувся конкурс профмайстерності серед учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який проводився у рамках тижня професії. Конкурс складався з двох етапів теоретичного і практичного. На першому етапі конкурсанти показали свої знання з теоретичного матеріалу розв’язуючи тестові завдання.

  Другий етап конкурса відбувався в електромонтажній лабораторії, де учні демонстрували свою професійну майстерність, практичні навички і вміння, виконуючи під’єднання проводів до мережі та реверсивний запуск трифазного асинхронного двигуна. За підсумками конкурсу

I місце зайняли учень групи 13 Богута Дмитро та учень групи 35 Марків Богдан ,

II місце - учень групи 13 Гудим Андрій та учень групи 35 Смолій Григорій,

III місце - учень групи 27 Процик Юрій, ІV місце - учень групи 27 Крисько Максим.

Бажаємо учням нових перемог і звершень!!!

Фотогалерея

Інші фото

Онлайн

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі